Darmowa dostawa od 100,00 zł

Gaggia New Lobster Red teraz w NUNO

2022-07-13
Gaggia New Lobster Red teraz w NUNO

Gaggia New Classic to model ekspresu ciśnieniowego, który zdecydowanie przykuwa uwagę swoim klasycznym wyglądem. Obudowa wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej oraz mosiężna kolba 58 mm, pozwoli nam poczuć się jak w prawdziwej włoskiej kawiarni, nie wychodząc z domu.

Boiler wykonany ze stopu aluminium, oraz trójdrożny zawór elektromagnetyczny zapewniają stabilną temperaturę oraz ciśnienie, dzięki którym otrzymamy wysoką jakość ekstrakcji kawy. Dysza spieniająca umożliwia przygotowanie kaw mlecznych, a podgrzewacz do filiżanek zapewni odpowiednią temperaturę szkła. Kawę możemy przygotować z saszetek ESE lub z kawy mielonej, a podwójna wylewka oszczędzi nas czas, przygotowując dwie kawy jednocześnie.

Konstrukcja ekspresu Gaggia New Classic wykonana jest z wysokiej jakości materiałów takich jak stal szlachetna i chromowany mosiądz. Ekspres do kawy Gaggia New Classic został również wyposażony w pojemnik na wodę mieszczący 2,1 litra.

Kolor Gaggi New Classic został dobrany w ramach hołdu. Po 45 latach od wprowadzenia na rynek kultowego ekspresu jakim była Baby Gaggia, Classic nosi ten sam kolor.

Obsługa ekspresu Gaggia New Classic Lobster jest bardzo intuicyjna, dzięki zastosowaniu 3 przycisków z diodami na panelu przednim. Łatwy dostęp do pojemnika z wodą oraz do tacki ociekowej zapewni wygodne użytkowanie. Automatyczna funkcja wyłączenia urządzenia pozwoli „zapomnieć się” i oddać się w pełni filiżance kawy.

GAGGIA NEW CLASSIC Lobster Red GAGGIA NEW CLASSIC Lobster Red

Gaggia New Classic Lobster to model ekspresu ciśnieniowego, który zdecydowanie przykuwa uwagę swoim klasycznym wyglądem. Obudowa wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej oraz mosiężna kolba 58 mm, pozwoli nam poczuć się jak w prawdziwej włoskiej kawiarni, nie wychodząc z domu...

GAGGIA CLASSIC ORANGEGAGGIA CLASSIC ORANGE

O produkcie

Boiler wykonany ze stopu aluminium, oraz trójdrożny zawór elektromagnetyczny zapewniają stabilna temperaturę oraz ciśnienie, dzięki którym otrzymamy wysoką jakość ekstrakcji kawy. Dysza spieniająca umożliwia przygotowanie kaw mlecznych, a podgrzewacz do filiżanek zapewni odpowiednią temperaturę szkła. Kawę możemy przygotować z saszetek ESE lub z kawy mielonej, a podwójna wylewka oszczędzi nas czas, przygotowując dwie kawy jednocześnie.

Gaggia Baby

Po 45 latach od wprowadzenia na rynek kultowej Baby Gaggia, Classic nosi ten sam kolor dla niezapomnianego hołdu.

Gaggia Baby to ekspres, który został wprowadzony po raz pierwszy w 1977 roku. Elemnty zaparzające, które posiada Gaggia Baby są takie same jak te, które można znaleźć w ekspresach komerycjnych. Wiele osób myśli, że Gaggia Baby zawdzięcza swoją nazwę z powodu swoich gabarytów. Jednak pomysł na tą nazwę był spowodowany faktem, że był to pierwsze ekspres domowy.

 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 596 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Uwielbiam Was.
2024-06-20
Super. Bardzo szybka dostawa. Ładnie zapakowane.
pixel