Darmowa dostawa od 100,00 zł

Święto Chleba w Radomiu 2022

2022-09-26
Święto Chleba w Radomiu 2022

Święto Chleba w Radomiu po raz 24

Naszej marce zależy na tym, by dotrzec do jak największej ilości osób, którym chcielibyśmy pokazać co znaczy dobra rzemieślnicza kawa. W tym roku odbyło się kolejne wydarzenie, które umożliwiło nam osiągnięcie części celu. Mowa oczywiście o Święcie Chleba, które trwało od 2 do 4 września. Można było nas znaleźć na placu Corazziego tuż przy samym deptaku. Jesteśmy miło zaskoczeni tym, że tak wiele osób nas odwiedziło i tym, że kolejki nie miały końca!

Nasze stoisko było wyposażone w niezastąpione ekspresy takie jak Gaggia La Radiosa, Necta Kalea Plus oraz chłodziarki. Każdy klient miał okazję napić się kaw czarnych i mlecznych, zrobionych z naszych bestsellerowych ziaren kaw. Mowa oczywiście o Nuno Brasil, Nuno Classic Blend i Nuno Special Blend.

Dzięki naszym niezastąpionym specjalistkom wielu z Was mogło porozmawiać o ziarnach kawy, wypalanych przez nas blendach, profilach smakowych, stopniu palenia, ziarnach kawy z segmentu speciality i o wielu innych ciekawych zagadnieniach związanych z kawą.

Nie było Cię u nas w te dni? Nic straconego! Teraz będziemy mieli możliwość zobaczyć się na Święcie Ziemniaka, które odbędzie się 2 października w Muzeum Wsi Radomskiej. Mamy nadzieję, że tym razem się spotkamy! Do zobaczenia!

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 537 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-10
Szybko ,sprawnie ,smacznie
2024-04-06
BARDZO PYSZNA KAWA. SUPER PROMOCJA!!! BARDZO MIŁA I SZYBKA OBSŁUGA,
pixel